رویداد نگار ovent

ovent

ovent.ir

«اُونت» با نام‌تجاری «ایده پردازان رایانش ابری صدر افزار آرتا» به شماره ثبت ۱۲۴۴۹، سامانه‌ای برای ایجاد، مدیریت، انتشار و فروش بلیت رویداد در ایران است. این سامانه، ابزاری را در اختیار برگزارکنندگان قرار می‌دهد تا بتوانند رویداد خود را ایجاد و مدیریت کرده، آن را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته و در جامعه‌ای وسیع از علاقه‌مندان به شرکت در رویدادها اطلاع‌رسانی کنند.

فناوری موجود در سامانه ovent به شیوه‌ای طراحی شده است تا برگزارکنندگان رویدادهای مختلف از دورهمی‌های کوچک و کارگاه‌های علمی-آموزشی تا کنفرانس‌ها و همایش‌های بزرگ، بتوانند رویداد خود را به آسانی تعریف کرده و بسیاری از کارهای مدیریتی پیچیده یک رویداد را به سیستم بسپارند.

ویژگی‌ها

  • تعریف آسان رویداد: با ovent می‌توانید خیلی سریع و راحت رویداد خود را تعریف کرده و صفحه‌ای اختصاصی برای معرفی آن رویداد در اختیار داشته باشید. صفحه رویداد شما شامل اطلاعاتی مانند روز و ساعت شروع و پایان رویداد، انواع بلیت، آدرس محل برگزاری و موارد مهم دیگر خواهد بود.
  • جذب سریع مخاطب: ovent ابزاری را در اختیار شما قرار می‌دهد با استفاده از آن، می‌توانید از شبکه‌های مختلف برای تبلیغ و اطلاع‌رسانی رویداد خود استفاده کنید. ما می‌دانیم که شما هر چقدر سریع‌تر ظرفیت رویداد را پر کنید، وقت بیشتری دارید تا با تمرکز روی محتوای رویدادتان، برنامه‌ای با کیفیت‌تر طراحی و اجرا کنید.
  • گزارش لحظه‌به‌لحظه رویداد: با ovent شما می‌توانید در هر لحظه ببینید چند نفر در رویداد شما ثبت‌نام کرده و کدام یک از کانال‌های اطلاع‌رسانی‌تان فعال‌تر بوده است. به این‌ترتیب می‌توانید مدیریت بهتری روی رویدادتان داشته باشید.
  • امکان تعریف کد تخفیف: شما می‌توانید برای بلیت‌هایی که ایجاد کرده‌اید، کد تخفیف ایجاد کنید.
  • گزارش عملکرد بعد از رویداد: تمامی اطلاعات شرکت‌کننده‌ها، تعداد بازدیدها و میزان فروش، در پنل کاربری شما موجود به صورت لحظه‌ای موجود است. هر زمان که به این اطلاعات نیاز داشتید، می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.
عضویت سریع در سایت

با وارد کردن اطلاعات شخصی و نام کاربری و رمز عبور می توان در سایت ثبت نام کرده و از امکانات آن بهره برد

مدیریت برگزار کنندگان

بعد از ثبت نام و ورود به سایت می توان برگزارکنندگان رویداد ها را با اطلاعات مخصوص به خود اضافه و مدیریت کرد.

مدیریت نقش ها

این بخش نقش هر برگزار کننده در رویداد ها را مشخص می کند که بعد از انتخاب برگزار کننده از لیست موجود می توان نقش های مورد نظر را اضافه کرد

مدیریت حامیان

شامل حامیان اجرای رویدادها می باشد و شامل اطلاعات عنوان، لینک، توضیحات، عکس می باشد

مدیریت رویدادها

شامل رویداد های برگزار شده و یا پیش رو می باشد. هر رویداد شامل اطلاعات اصلی مانند عنوان، برگزار کننده، دسته بندی، سخنران، نوع، تاریخ و ساعت شروع و پایان، مکان برگزاری و حامیان می باشد. همچنین بعد از ایجاد رویداد جدید و انتخاب رویداد میتوان محتوا، فایل های مربوطه، گالری تصویر و کاور برای نمایش در سایت وارد کرد.

مدیریت نقش کاربران

کاربرانی که در رویداد مورد نظر دارای نقشی هستند مشخص می شوند و شامل اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی و ایمیل شخص مورد نظر می باشد

مدیریت بلیط ها

برای افزودن بلیط ها برای هر رویداد استفاده می شود. هر بلیط میتواند از نوع پولی، رایگان و حمایت مالی باشد که هر کدام میتواند دارای اطلاعات خاص مانند قیمت و تعداد و مهلت ثبت نام هر بلیط باشد

مدیریت تخفیف ها

شما به دلخواه می توانید برای بلیط هایی که اضافه کردید کد تخفیف با میزان تخفیف به صورت درصدی یا هزینه کسری تولید کنید. هر تخفیف میتواند دارای تخفیف خاص و کد خاص و تعداد خاص باشد.

مدیریت بلیط های فروخته شده

حاوی بلیط های فروخته شده می باشد. با انتخاب رویداد مورد نظر خود و بلیط های موجود میتوانید بلیط های فروش رفته را جستجو کرده و مشاهده کنید.

مدیریت گزارشات آماری

تعداد بلیط های فروخته شده و هزینه های کل بلیط های فروخته شده به صورت نموداری قابل مشاهده در این پنل است. آمار بلیط های فروش رفته و باقی مانده به صورت نمودار قابل مشاهده است همچنین آمار کاربرانی که بلیط ها خریداری کرده اند قابل مشاهده می باشد. با انتخاب بلیط مورد نظر و کلیک روی آمار تفکیکی کاربران می توانید تعداد بلیط های خریداری شده توسط هر کاربررا به صورت نمودار مشاهده کنید.

مدیریت بلیط های من

بلیط هایی را نشان می دهد که شما با استفاده از ایمیل و نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شده و با انتخاب بلیط اقدام به خریداری کرده اید.

ویرایش پروفایل

شامل اطلاعات هر کاربر است. با انتخاب برگه اطلاعات پروفایل شما می توانید اطلاعات خود را تکمیل کنید.برگه اطلاعات بیشتر مربوط به اطلاعات تکمیلی هر کاربر می باشد.

برگه تایید شماره همراه و تایید ایمیل برای احراز هویت شما به عنوان کاربر صحیح و مطمئن می باشد.که بعد از تایید شماره و تایید کد ارسال شده به شما صورت می گیرد.

تغییر رمز عبور

امکان تغییر رمز عبور شما را فراهم میکند.

دسته بندی

مربوط به مدیر سایت می باشد که می تواند دسته بندی ها و موضوعات را برای کاربرانی که می خواهند رویداد های خود را ایجاد کنند مشخص می کند.