پرتال خبری

[av_progress bar_styling=’av-striped-bar’ bar_animation=’av-animated-bar’] [av_progress_bar title=’گروه بندی مطالب’ progress=’100′ color=’teal’ icon_select=’no’ icon=’43’ font=’entypo-fontello’] [/av_progress]

قبل از اینکه مطالب در سایت قرار گیرد نیازمند گروه بندی و ایجاد دسته بندی در سایت هستید با این کار هر مطلب مربوط به کدام دسته بندی یا موضوع است مشخص می شود. دسته بندی ها به صورت درختی نمایش داده می شوند و قابلیت جابجایی با کشیدن دسته بندی می باشد همچنین با استفاده از کلید های آبی رنگ جهت دار می توان جایگاه آن را مشخص کرد.

[av_progress bar_styling=’av-striped-bar’ bar_animation=’av-animated-bar’] [av_progress_bar title=’مطلب’ progress=’100′ color=’teal’ icon_select=’no’ icon=’43’ font=’entypo-fontello’] [/av_progress]

برای اضافه کردن مطالب، ویرایش مطالب، حذف، جستجو، و دریافت خروجی اکسل از این قسمت استفاده می شود.

۱ – عنوان : عنوان مطلب و یا خبر را به صورت کوتاه و مفید وارد میکنیم

۲ – چکیده : متن کوتاهی از خبر یا مطلب را وارد میکنیم.

۳ – کلیدواژه ها : کلیدواژه ها کلماتی هستند که کاربران با استفاده از موتور های جستجو می توانند مطلب شما را پیدا کنند.

۴ – فایل تصویری : تصویر منتخب از مطلب را انتخاب میکنیم.

۵ – تاریخ : تاریخ را وارد می کنیم (این فیلد به صورت اتوماتیک پر میشود و قابل تغییر است).

۶ – نویسنده : این فیلد نام کاربری است که وارد مدیریت سایت شده و قصد ارسال مطلب را دارد و قابل تغییر از این بخش نیست.

۷ – نوع مطلب : گروه بندی مورد نظر را که در بخش گروه بندی مطلب وارد کردیم انتخاب می کنیم.

۸ – خبر فوری : فوری بودن خبر را انتخاب می کنیم. نمایش این اخبار در سایت در پنل اخبار فوری صورت می گیرد.

۹ – ویژه : این نوع خبر هم دارای پنل مخصوص به خود است.

۱۰ – برگزیده : اخبار برگزیده در این پنل قرار میگیرند.

۱۱ – اسلاید شو : در صورت انتخاب بله برای این گزینه مطلب مورد نظر در اسلاید شوی اصلی هم نمایش پیدا خواهد کرد.

۱۲ – گزارش تصویری : در صورت تصویری بودن مطلب مورد نظر این گزینه را بله می کنیم.

۱۳ – وضعیت : وضعیت نمایش مطلب را انتخاب می کنیم. در صورت بله بودن در سایت نمایش خواهد یافت. (بهتر است این گزینه در این مرحله روی خیر تنظیم گردد).

بعد از افزودن مطلب مورد نظر نوبت به وارد کردن محتویات و اطلاعات تکمیلی آن می رسد. دکمه های محتوای مطلب ، فایل صوتی ، تصویری ، ویدیویی ، فشرده و نظرات کاربران جهت اینکار می باشد.

برای تکمیل محتویات ، محتوای مطلب در یک ویرایشگر شبیه به آفیس ورد می باشد که قابلیت بارگزاری عکس و فایل را دارد. در صورتی که مطلب ما دارای عکس های مختلف می باشد برای قرار دادن آن در مطلب گزینه فایل تصویری را انتخاب می کنیم. برای مدیریت فایل های تصویری یا گالری تصویر به کار می رود. عنوان عکس ها و نمایش آنها را انتخاب کرده و به لیست اضافه می کنیم. با انتخاب عنوان هر فایل تصویری از لیست می توانیم محتویات آنرا مانند عکس ، عنوان و نحوه ی نمایش را تغییر دهیم. درصورت حذف فایل دکمه حذف را کلیک می کنیم. مدیریت نظرات شامل نظرات ارسالی می باشد و اطلاعات ارسال کننده را به همراه متن نظر نمایش می دهد در صورت تمایل به نمایش نظرات در سایت آنرا تایید، در غیر اینصورت می توانیم حذف کنیم.